Faaliyetlerimiz

Bademmutfak İzmir’de çikolata, pasta ve yemek kursları veriyor ve aynı zamanda İzmir‘de çikolata-pasta malzemeleri satış noktası olarak önemli bir açığı karşılıyor.

Bademmutfak’ın faaliyet alanları;

 • Bademmutfak, 7’den 77’ye mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan, yeni tatlar, yeni lezzetler öğrenmek isteyenlerin buluşma noktasıdır. Kullanılacak malzeme ve ekipmanların tanıtımı eşliğinde, katılımcılara özel, belirlenen tariflerin sunulduğu ve uygulamalı olarak öğretildiği mutfakta , herkesin kendini bulabileceği bir program mutlaka yer alıyor.
 • En son ne zaman kendiniz için bir şey yaptınız? Özel meraklarınıza zaman ayırmak isteyenler için Bademmutfak tam yerinde programlar hazırlar.
 • Çocuklar için besleyici ve eğlenceli programlar bulmak mümkündür. Yarıyıl tatili, yaz tatili, bayramlarda özel çalışmalar yapılıyor. Doğum günü organizasyonları ile çocuklara mutfakta beceri dolu bir doğum günü partisi hazırlıyor.
 • Gençler için öğretici, yaşama hazırlayıcı ve eğlenceli programlar bulmak mümkündür. Geleceğin mutfak ve gurme ve şeflerine mutfağı sevdirmek ve mutfak teknolojisini kazandırmak için etkin programlar hazırlıyor.
 • Kendine yeni iş olanakları arayanlar için doğru bir başlangıç adresidir. Özellikle ev hanımları ve gençlerin kendilerine meslek edinme konusunda seçtikleri alan mutfak ise bu konuda profesyonel bilgilere ihtiyaç duymaktadırlar. Bademmutfak programlarını takip ederek amaçlarına uygun kendilerini yetiştirebilmektedirler. Bademmutfak’da  deneyimli, bilgili ve paylaşımcı bir çalışan kadrosu bulunmaktadır,bu sayede  aradığınız mesleki bilgilere ulaşabilmektedir. Gıda sektörüyle profesyonel olarak ilgilenen kişilere ileri seviyede destek de verilmektedir. Katılımcılarından gelen geri bilgiler, amacı ile faaliyetleri arasındaki uyumunun göstergesidir.
 • Ayrıca, işyerinin stresinden uzaklaşmak, yoğun yaşam temposuna bir soluk vermek isteyenler ile çok güzel programlar yapılmaktadır. Yaşamın hızlı temposunda “Yemek gereklilik; zaman kısıtlı; lezzet önemli” diyenlerin doğru adresidir. Bademmutfak da  iş temposunun dinamiğine farklı bir alternatifle ara veriliyor, terapi tadında lezzetler hazırlanıyor.
 • Şirketlerin eğitim ve aktivite programlarında hazırladığı çikolata ve pasta programlarıyla kalıplaşmış, monoton programlara tatlı anlar, tatlı ve eğlenceli birliktelikler ile alternatif olmuştur. Hem motivasyonu arttırmayı, hem de çalışma arkadaşlarınız ile kaynaşmayı sağlayan grup aktiviteleri yapmayı hedef edinmektedir.  Arzu edilirse Bademmutfak’ ta arzu edilirse şirket mutfağı gibi gerekli ekipmanların hazır bulunduğu mekânlarda da programlar verilebilmektedir. Bu sayede çalışma hayatının vazgeçilmezi takım ruhunun gelişimine katkı sağlanıyor.
 • Sağlıklı, dengeli, kaliteli, şık beslenmek isteyenler için doğru bilgiler edinmek ve uygulamaları kazanmak mümkündür.
 • Gıda Tüzüğüne uygun kaliteli malzemelerin kullanıldığı, tanıtıldığı bir gerçektir.
 • Kalite ve lezzeti en ekonomik şekilde temin etme yöntemleri ve olanaklarını aktarmaktadır.
 • Profesyonel pasta, çikolata ve yemek  yapımı konularında bilgi aktarmayı hedef edinmektedir.Yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek ve en uygun olanı sizler ile paylaşmaktadır.
 • Geleneksel veya modern Türk Mutfağı ve Dünya mutfaklarından lezzetleri keşfetmek ve mutfağını değiştirmek isteyenlere istedikleri seçenekleri sunmaktadır.
 • Pasta, çikolata ve yemek konusunda malzeme ve ekipman arayanların ihtiyacına cevap vermeye çalışmaktadır. Dünyada kullanılan modern ve orijinal pasta,çikolata ve yemek malzemeleri ve ekipmanlarını takip etmektedir. Çalıştığı güvenilir tedarikçilerden temin ettiği sağlıklı, kaliteli malzemelerin satışını yapmaktadır.
 • Mutfağımızda yeni şeyler yapmak için yeni ekipmanlar ve malzemelere ihtiyacımız vardır, bunları perakende bulmak çoğu zaman mümkün olmadığı için , yapmak istediklerimizi yapamayız. İşte bu konuda istediğiniz malzemeyi , istediğiniz miktarda Bademmutfak’da bulmak mümkündür.
 • Özel günlerinizde, butik pasta, çikolata, kurabiye vb. ürünlere ihtiyaç duyduğunuzda karşınıza çıkan doğru adrestir. Özellikle sizler ile birlikte  tasarlanan  bu butik çözümler ve öneriler ile amaç size özel ve güzel ürünler hazırlamaktır. Bademmutfak’dan alacağınız size özel hazırlanmış bir ürün, sizin hayatınızın en güzel olayının, en tatlı parçasıdır. Özel günler sevdiklerimiz ile paylaşılınca güzeldir, bu paylaşım BADEMMUTFAK tatları ile kalite, lezzet ve memnuniyettir, mutluluktur.

Kısaca; eğitimli, deneyimli ve amacı öğretmek olan Bademmutfak ile bir kez tanışmak; bu mutfakta bir kez kurs almak yeterli. Böylece Bademmutfak serüveniniz başlamış olacaktır. Sizin de Bademmutfak’ a gelmek için bir sebebiniz mutlaka vardır...